1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 778527 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 567690

Sv: Spelfilosofi?
Mickis: Det var liasom det som var meningen ;)

Nej skämt åsido så tycker jag att det här är något som hör hemma på en supportersida och inte på ett forum. Ett forum skall det diskuteras, inte delges information. Det är ju därför mn har webbsajter i supporterklubbarna.
Det kommer komma en hel del annat intressant i framtiden så mitt råd till dig och alla andra är. Gå med!

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Jag har en vild ide!
Tänk om det är så att allt Alcen gör och planerar inte skrivs i media. Tänk om han har saker för sig i det dolda - som inte publicerats här på HS. Kanske spelare klara, spelare som tackat nej, har plan B, C och D ... | Läs mer
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)