| # | Flest inlägg | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 3235 | |
| 2 | Gavve | 2712 | |
| 3 | Farsang | 2106 | |
| 4 | BIF Kungen | 1924 | |
| 5 | Svensson_62 | 1461 |
| # | Flest likes | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 13323 | |
| 2 | Gavve | 10010 | |
| 3 | Svensson_62 | 6483 | |
| 4 | Farsang | 6388 | |
| 5 | Erat | 6275 |
Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Veckans hetaste skribenter
13.17Veckans hetaste ämnen
947
Enligt Huge så kan man ju inte analysera i efterhand med facit i hand, en helgardering från hans sida om det skulle gå så illa som att vi hamnar i KS.
Men han är aldrig sen med att häva ur sig en massa bortförklaringar och spekulationer som alltid försvarar det Boork gör/säger. Han kan tydligen inte göra nåt fel alls enligt Huge. Såna supportrar är väldigt farliga, det är precis sånt som har satt Brynäs i den situation vi befinner oss i nu sedan många år. Ja-sägare har aldrig bidragit med nåt positivt till Brynäs.