| # | Flest inlägg | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 3196 | |
| 2 | Gavve | 2707 | |
| 3 | Farsang | 2101 | |
| 4 | BIF Kungen | 1921 | |
| 5 | Svensson_62 | 1443 |
| # | Flest likes | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 13183 | |
| 2 | Gavve | 9994 | |
| 3 | Svensson_62 | 6425 | |
| 4 | Farsang | 6380 | |
| 5 | Erat | 6275 |
Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Veckans hetaste ämnen
1097
Vad gäller Leska så missades hans bra sidor genom dålig känsla hos Taavola. Placerar man en playmaker/center som ytterforward i 4:e kedjan som endast kan ses som en grinderkedja så är det dömt att misslyckas.
En jämförelse skulle vara densamma om Boork fick för sig att använda Lind i samma position..
Tar man sig en titt på statsen så ser man en viss tendens ;)
2004-2005 HC Zlin Czech 52 11 38 49 30
2005-05 Södertälje SEL 6 0 0 0 0
2005-2006 HC Zlin Czech 36 4 20 24 18
Vad gäller Zalesak så tycker jag inte han kan lastas för SSK's problem...
2005-2006 Södertälje SEL 43 16 9 25
Frågan är hur det gått för SSK utan dessa två centrar.. ;)