Friman SR: Faan "Gubbe" då är jag äldre en dig ( c : Hade en kärlek till Angi 1975 (Låten) och Honky tonk women. Har inte hunnit höra A bigger bang ännu, men jag hörde recentionen på nyheterna. Bland det bästa dom gjort var omdömmet.
Dom skall ju tydligen till Götet, då tänkte jag ta mig dit, man måste ju bara se dom innan det är för sent. Richards måste ju vara på upphällningen ? Han ser då ut som han redan vore död. Vart faktist lite besviken för ett tag sedan, när jag såg från en konsert, dom råkade släppa ner ett ballonghav för tidigt. Då laddade Keith en rejäl runnpallare med gitarren på en av scenarbetarna i ren ilska. Det var bara för mycket, hade han träffat hade han nog tagit ner skylten.
Det är inte bara provokativt. Det är jobbigt att se en uttrycksfull och till synes intellektuell skribent så genomskinligt avslöja sina bister i form av egenkärlek. Att försöka lysa genom att överkatta sin egen ... | Läs mer
Hade en kärlek till Angi 1975 (Låten) och Honky tonk women.
Har inte hunnit höra A bigger bang ännu, men jag hörde recentionen på nyheterna. Bland det bästa dom gjort var omdömmet.
Dom skall ju tydligen till Götet, då tänkte jag ta mig dit, man måste ju bara se dom innan det är för sent.
Richards måste ju vara på upphällningen ? Han ser då ut som han redan vore död.
Vart faktist lite besviken för ett tag sedan, när jag såg från en konsert,
dom råkade släppa ner ett ballonghav för tidigt. Då laddade Keith en rejäl runnpallare med gitarren på en av scenarbetarna i ren ilska.
Det var bara för mycket, hade han träffat hade han nog tagit ner skylten.
Men dom är, som AC/DC sa Hard as a Rock