Annorlunda är det, och visst är kombination tuff. Mäktigare kanske, bättre nej. Fast det är väl rätt mycket en smaksak, beror kanske på att man är för insnöad på orginalen, vad vet jag.
Dysso: Inte för att det har med hockey att göra men men
ok, nu kommer det ultimala, och jag menar faktiskt allvar, jag har peter schmeichels målis handskar från EM-92 i gbg då han räddade sraffarna i semifinalen mot holland!!
Lulekickan: Just hemkommen ifrån ja du vet,då har vi 2 gemensamma saker hittills o det är Hockeyliraren NR1!!! NR 66 MARIO LEMIEUX och "Master of puppets" som är outstanding när det gäller Metallicas plattor men lyssnar inte så mycket på dom längre jag har funnit andra vad jag tycker bättre grupper men det kan vi ta en annan gång!!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
38% (22)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?