Zäta75: Inte alla gubbar lilla farbrorn e me! Frugan stal rullatorn så jag tar mig inte ur soffan 😇 sitter o sölar lite öle 🍺🍺 och älskar de jag ser av småkronorna! Skål alla trevliga timråiter o snart kritar Jonte på för oss hoppas vi 🏒🏒🏒🏒
söder över: riktigt trist med reklamen, befinner mig på jobbet så kan bara se tv6 och inte viaplay.. så mkt bättre när svt sänder matcherna. finalen imorgon tror jag de har som tur är?
jag har skrivit här på ert forum förut. brukar försöka hålla god ton.
{9918}: måste säga att J F K's favorit ;) Andrae är riktigt riktigt bra. vilken uppåkning han gjorde. bra energi och forecheck från juniorkronorna. bara hoppas vi får en utvisning med oss snart.
Zäta75: jag vet men om ni lyssnar på hockey puls tror jag är det inte omöjligt bara han är nog bra annars skulle inte kapanen ta hit han sa han eller något dylikt med tanke på dom är släkt haha
Timrå Isstadion: Beror nog på att syskon inte ska prova göra barn för de blir bara skitungar med ärthjärna som inte klarar lekskolan!!😎😎😇 Vi är röd o vit hockey dynamit!!
{9873}: Men snälla människa, såna som du borde omyndigförklaras. Istället för att vara den gnälligaste, barnsligaste och mest narcissistiska människan på HS så föreslår jag att lägger tiden på en kurs i meningsuppbyggnader och kanske en hur man uppför sig? Till och med dina medsupportrar i ditt ”egna” forum är trött på dig.
”Det är svårt att vinna en argumentation mot någon som är intelligent, men det är helt omöjligt att vinna mot någon som är korkad”. Så tror jag de flesta resonerar när du äntrar ett forum. Och nej ROCKS (glömde du caps lock på?), jag förväntar mig inget civiliserat, vuxet svar från dig, så jag kommer nog bara logga ut och njuta av helgen.
{9873}: Nej det kommer gå skit för dem precis som det gått för mig. Mitt viktigaste arv till dem är att få dem att förstå att skit inte är helt fy skam.
{9873}: Haha men ditt jävla skåp, du grät ju i flera dagar efter att vi varit i er bok (galet mer respektfullt än din ”har inga kompisar så jag försöker skaffa några genom att vara fittjobbig-aura”), så är du här och svingar samtidigt som ni blir påspända av Örebro. Ska du skylla på domaren igen eller hur analyserar du denna förlust?
Zäta75: Men sluta skriv till RO(C)KS, han har tullat på pappas flaska så han kan inte skriva så man förstår ens, han kanske till och med har FF hela helgen och när klockan börjar närma sig 22 ikväll skriver han, khfuolgsf deettbbk khhfuujl bjjhgghhå mö, och då står åtminstone inte jag ut.
Bäckström vänder alltså hem till Brynäs. Det blir ett hyfsat tillskott även om han går på 80%. Jag gillar att han ger det en chans. Vilken spelare han varit/är.