vonDöbeln: Som vanligt mot FBK. Aldrig att domarn blåser när FBK tolkar med en Timråspelare med klubban runt midjan MEN jävlar om någon petar på deras skosnören... då dryper dom i backen. Hade glömt hur jävligt det är att möta FBK :-(
{469}: alltså man köper ju minst en toppspelare i SHL för lönen som Dahlén lyfter, det behöver inte bli ett nettominus av det tappet men det beror så klart på vilka ersättare vi kan locka till oss.
BaraTikare: Fyra raka - snart fem - tär nog på honom också. Dessutom har han blåst "fucking-kortet" två gånger redan, finns kanske inte så mycket mer att ta till.
Vi tycker om dig jättemycket, men ibland går topplocket och det skrivs massa tok. Oftast menar vi det kanske inte, men ibland har vi kanske också lite rätt.