Zäta75: Solklart vår match hur det än går på straffarna. Vi brukar ha svårt för den spelformen, men man vet aldrig. Kanske finns det en himmelsk rättvisa
Woody Jokinen: Rögle känns betydligt mer 3mot3 kompatibla än vårat gäng. Den enda som kan göra mål är Dahlén men han är oftast för seg i 3mot3. Genborg kanske kan sticka iväg.
Barkborren: Sådant skit ser man inte på så många arenor faktiskt. Jag brukar inte ha så mycket emot Rögle, men efter i kväll börjar jag ändra uppfattning. Publiken uppträder som riktiga rötägg. Och så har vi ju Leon också som grädde på moset.
Tycker det verkar som en enda lång transportsträcka till efter säsongen 26/27, då halva truppens kontrakt går ut. Konstgjord andning denna och nästa säsong, och ny sportchef som kan sätta en stor del av truppen inför 27/28. Tragglar ... | Läs mer