Zäta75: Solklart vår match hur det än går på straffarna. Vi brukar ha svårt för den spelformen, men man vet aldrig. Kanske finns det en himmelsk rättvisa
Woody Jokinen: Rögle känns betydligt mer 3mot3 kompatibla än vårat gäng. Den enda som kan göra mål är Dahlén men han är oftast för seg i 3mot3. Genborg kanske kan sticka iväg.
Barkborren: Sådant skit ser man inte på så många arenor faktiskt. Jag brukar inte ha så mycket emot Rögle, men efter i kväll börjar jag ändra uppfattning. Publiken uppträder som riktiga rötägg. Och så har vi ju Leon också som grädde på moset.
X-Län: Varför skickar du bara in det som passar din agenda?
”– Men det är klart att då kommer vi att leta spetsar till laget, det måste vi göra. I fall Pettersson också skulle lämna? – Ja, det kommer vi försöka göra även om han inte gör ... | Läs mer