Fanzin: Hehe tror inte nån på sittplats kommer ha med sig även om man skulle bet dom. Nä tror inte heller att det är så att sittplats ska ha. Mer tänkt att alla på ståplats ska ha
Fanzin: jag tar med mig halsduken jag även fast jag kommer sitta! Så rödvit som möjligt nu! Får man se en Fanzin, rödvit-målad i ansiktet i E.ON imorgon mån tro? ;)
tjobba: Njaa rödvitmålad i ansiktet..:D men efter att jag läste nyheten här så tar jag självklart med tröjan och halsduken som är obligatoriska till denna match =)
JonteD: Nu har jag o frugan provkört dom fina alla hjärtans glasen från shopen med en hyfsad champagne= Churchills POL ROGER som enligt honom ska vara torr,kall o gratis men den här e faan inte gratis men glasen e fan fantastiska!!!🤣🤣🇱🇸
Att se hela E-ON med halsdukar i luften vore väl sen härlig syn det, eller?