Kulltorp: mm vill för mycket. Han vill ju se till att Wässlan får pucken men tar i för hela västra stå.
Nu är det bara att hitta momentum igen! Lander och Walli och Lundmark måste in och spela med fysik och kamp igen och så får vi igång benen rakt igenom igen!
Woody Jokinen: Nej Malmö får vi inte slappna av mot. De låg ju 3:a i att släppa in första målet i matcherna. Så uppenbarligen har de god moral och en tro på att spela hockey i 60 minuter. Något vi kan lära oss av.
Erre92: Haha. Ja och varför har man inte spelat Freij i första PP mest hela säsongen? Jaja bättre sent än aldrig. Och Freij, ja kan han fortsätta på denna väg även nästa säsong. Då kan vi nog ha vår offensiva första back som sagt.
Nubben måste kliva av så fort som det går. Tack Nubben men nu är du klar. Förhållandet med Timrå blir bara skadligt, att ha Sveriges trevligaste omklädningsrum och skönt travsnack med endast svenska spelare är inget vi betalande ... | Läs mer