epa: Nej, idag tycker jag att det är läge at glädjas årt en förlust för Brynäs. Varför det då? Jo, med den poäng vi tog idag så passerar vi Brynäs i tabellen och ligger oavsett hur det går i förlängningen på slutspelsplats!
Manderville: det bästa är att Timrå IK måste att fatta sitt kulturarv !! Timråtallarna är faan inte gjort av plast och kompoSKIT !! ett kvitteringsmål snabbt NU! känner ni lukten av sulfat ur högtalarna ??
Dream Team: INTE SANT dom måste ha missat nån kompositklubba .... det här målet får Kenta ta på sig..... eller materialarna !! Rensa hallen på Kompositklubbor NU det där visste jag redan 1968 !! se min presentation
RunarUp: Bara vi får in reklampengar så skiter jag i tröjans utseende just nu helt enkelt. Nu måste föreningen börja jobba upp ett eget stabilt kapital. Om det går ut över tröjan, so be it! Anser jag. Med respekt för att alla tycker olika.