73Sjöbba: Nej, jag har sett håkki i många år och gått på pumpen många gånger. Hoppas som dig angående morgondagen, men tänker lixom att "fyra raka ska vi väl inte mäkta med".
Jag och mina kamrater tänker åka upp på tisdag och då tänker jag backa in i hallen - det funkade ju bra sist...
Zäta75: Alltså vad fan har hänt med nykomlingar i SHL egentligen? Ifjol vann Bif grundserien och i år tuggar Dif på som värsta topplag. Lägg er ner och dö som vanligt för fan. Tacka vet jag HV... de vet minsan i vilken region av tabellen en nykomling hör hemma
Nej, jag har sett håkki i många år och gått på pumpen många gånger. Hoppas som dig angående morgondagen, men tänker lixom att "fyra raka ska vi väl inte mäkta med".
Jag och mina kamrater tänker åka upp på tisdag och då tänker jag backa in i hallen - det funkade ju bra sist...