-Gurra-: Det är något eller någon som stjäl energi ur laget för närvarande. En person eller en händelse. Och fram tills det är löst så kommer vi att sladda i tabellen. Ta en som Bagarn han har på 17 matcher eller vad det är i år kastat sig i boxplay lika många gånger som under en match i fjol.
Nacka TIKare: Jag tänker att Erixon säger det han måste säga för att försvara att han stannar kontraktstiden ut. Han vet nog själv att det är osannolikt att han kommer spela nåt. Man kan absolut förstå honom men att säga "Jag kommer ... | Läs mer
-Gurra-:
Det är något eller någon som stjäl energi ur laget för närvarande. En person eller en händelse. Och fram tills det är löst så kommer vi att sladda i tabellen. Ta en som Bagarn han har på 17 matcher eller vad det är i år kastat sig i boxplay lika många gånger som under en match i fjol.
Lös knuten och se framåt.