Yellowcard: Ok, men varför har man kvar varumärket, konstigt! Din polare Thomas är nog inte ensam, en lördagkväll med öl kan vara bättre än en 1-2 förlust mot SSK :-)
Icing-Ove: Hehe så sant... Har förövrigt lyckats få till att kvällens förfest blir hos mig och damen ikväll.. Så man kan se matchen mot LHC. Mycket möjligt att det blir förlust - men va fan, tror det kan gå vägen, sen öl på det!
Varför vi har Red Eagles kvar är en gåta - kanske därför det är bra marknadsföring internationellt? Småungarna gillar det? Vette katten.
Nog för att gillar SCA arena, men sanningen är väl att den har spelat ut sin roll! Den andas hockey och kan bygga upp en helt fantastisk stämning! Men för alla sponsorer och andra rika knösar behövs det en fjantig evenemangsarena. ... | Läs mer
Ok, men varför har man kvar varumärket, konstigt! Din polare Thomas är nog inte ensam, en lördagkväll med öl kan vara bättre än en 1-2 förlust mot SSK :-)