anmäl er för i HEL*ETE till brynäs matchen nu !!! ska sänka dom få supportrar dom har till skosulorna ! =D , sen vore en resa till Karlstad underbart ! hoppas på en sån här framöver.
vart har " shalalala, TIMRÅ IK ! shalalala TIMRÅ IK " ramsan tagit vägen ? :P
Angående denna ev. resa, går det inte att skapa en provisorisk anmälning på Tikare.se där det skrivs ut att om det inte är tillräckligt med anmälningar innan ett visst datum så ställs den in? Eller att skapa en ny omröstning här till höger med frågan: Bussresa till Skellefteå 26/12 eller Tågresa till Karlstad 24/1
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
vart har " shalalala, TIMRÅ IK ! shalalala TIMRÅ IK " ramsan tagit vägen ? :P