Huge: Just det ja Huge, det som pratarn kommenterar här är en länk från mig från youtube på ett godkänt mål i NHL med sparkrörelse, inte det egentlig godkända målet igår som blev bortdömt.
Hahl Bundy: Spelar det nån som helst roll ifall jag nu råkade uppfatta det som att pratarn kommenterade gårdagens sparkincident? Att han istället kommenterade nåt från NHL ändrar väl inte frågeställningen angående den ev sparken i Kinnarps?
Varför säger domaren att bilderna tydligt visar att det var en avsiktlig spark, om avsikten nu inte skulle spela nån roll i sammanhanget?
📣 NYFÖRVÄRV!! Det är måndag och vad passar bättre än att börja veckan med ytterligare ett nytillskott i akademin? Vi välkomnar David Slačík 🇨🇿 till Timrå IK. Den tjeckiske forwarden född 2007 har HC Domazlie som sin ... | Läs mer
Släpp sargen o börja röra på dig!