keni: Hörru Keno känns det bra att spy galla över Timrå o deras ansträngningar att få spelare hit? Du verkar njuta varje gång det lämnar nån eller nån går till ett annat lag som det bara ryktas om härinne el. i Tidningar som du neggar om.
Vet du vilka namn man jobbar på eller vilka som är klara? Själv tänker jag inte säga nånting förrän truppen är spikad o det tycker jag du ska göra oxå, annars kanske du får mycket att äta upp framöver.
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Du verkar njuta varje gång det lämnar nån eller nån går till ett annat lag som det bara ryktas om härinne el. i Tidningar som du neggar om.
Vet du vilka namn man jobbar på eller vilka som är klara?
Själv tänker jag inte säga nånting förrän truppen är spikad o det tycker jag du ska göra oxå, annars kanske du får mycket att äta upp framöver.