Frella: Vi får inte glömma bort att Caslava får en väldigt svår passning. En helt onödig passning dessutom. Nu är ju Micha en back från J-20, men han svarar ju för ett rejält pojklagsmisstag som åker bakom mål och tappar sin markering.
Skarin: Helt rätt, Caslava hamnar i en jävla knipa med den idiot passningen bakom ryggen som dessutom inte var på bladet, vips har han en Rögle spelare i ansiktet, hoppas det inte var nr 23 som jag tror jag uppfattade att det var, men det kanske bara var mitt ilviljande jag som hoppas det var han.
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer
Nu är ju Micha en back från J-20, men han svarar ju för ett rejält pojklagsmisstag som åker bakom mål och tappar sin markering.