Timrå ska ha ett styrelsemöte i eftermiddag,någon som vet om det är ett extra eller ett sedan tidigare inplanerat! om spelarna har förtroende för challe lär han vara kvar,annars så kommer man att ta upp det för diskussion enligt christer. förändringar på g nu?
TIKbiff: Man kan iaf konstatera att våra båda lokaltidningar antingen tolkar det som sägs rätt olika eller helt enkelt får olika uppgifter. Så här står det i Expressen: "Styrelsen är bekymrad och ett möte hålls på tisdagen. - Vi måste agera. Transferfönstret är öppet till 31 januari och om vi måste förstärka kommer vi i styrelsen skapa utrymme för det, säger ordföranden Christer Ericson till Dagbladet. Även tränarfrågan kommer att belysas."
Olli ”jag ska prata svenska efter årsskiftet” Jokinen Olli ”jag mognade efter 10säsonger i NHL” Jokinen Olli ”vi vill bli som frölunda” Jokinen Olli ”im a honest coach” Jokinen Olli ”vi ska vara det hårdaste arbetande laget” Jokinen Olli ... | Läs mer
om spelarna har förtroende för challe lär han vara kvar,annars så kommer man att ta upp det för diskussion enligt christer.
förändringar på g nu?