det går väl så här när man tvingas spela på 3 kedjor o magsjuka spökar i laget.. tack linkan för att du har fixat ett komplett lag j*vla tomte! stick tillbaka till svall och odla hockeyfrilla igen
danne80: Fy fan sparka linkan t johansson åt helvete klart att man får dålig ekonomi med dårvärvningar år efter år. Men inavlen lär sitta kvar och tro att de kan lura sponsorer supportrar med svammel o lögner. Föresten allt gnäll på challe va fan har vi nu ett stort frågeteken hela farbrorn luktar mes över mycket.
Red Bulls: Naturligtvis ett av de bästa alternativen vi kunde tänka oss, åtminstone såhär på förhand. Klubben behöver lugn och ro, trygghet och erfarenhet och här får vi in det samt en enorm vinnarkultur. Fy fan vad bra!