hondaxr400: "Det går även att ägna en tanke åt hur den massiva kritiken som understundom riktas mot enskilda spelare på det här forumet, hur påverkar det lust och förmåga hos dom. Gossarna som laget består av lär leva sitt liv i datorerna precis som vi "vanliga" och den kritiken och sågningarna fastnar naturligtvis i deras huvuden inför kommande matcher vilket resulterar i underprestationer. Går man ut leker fram godsakerna och det bästa, lirar arslet av motståndarna efter det? Näe inte alls, kritik krymper alla, uppmuntran får folk att växa."
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.
Gossarna som laget består av lär leva sitt liv i datorerna precis som vi "vanliga" och den kritiken och sågningarna fastnar naturligtvis i deras huvuden inför kommande matcher vilket resulterar i underprestationer.
Går man ut leker fram godsakerna och det bästa, lirar arslet av motståndarna efter det? Näe inte alls, kritik krymper alla, uppmuntran får folk att växa."
Många +1or här