John K: Fast när det gäller bisterfinnen så tycker jag att han jobbat hårt med sitt nyårslöfte att minska sitt Timrå-komplex och, faktiskt, gjort vissa framsteg. Det ska han ha cred för.
mikenomad: bisterfinnen känns nästan läbbigt mysig nuförtiden. I en maffiafilm vet att man att det alltid betyder att det är hög tid att lämna stan och genomgå plastikkirurgi. Ligger det ett hästhuvud (gamle Svarten?) på bortastå i morrn vet jag vem man bör rikta misstankarna mot.
Montén Python: vad jag menade var att vi tappade Hardegård och Lilja UNDER matchen. En match där vi redan varit tillbakapressade långa stunder. Hardegård klockar ju 20-22 minuter per match, klart det blir kännbart när vi tappar ... | Läs mer