The Palm: Hahaha...ja höjden av förnedring och bara Davidssons storhet gjorde att inte TV4-idioterna slipper ligga i gipsvagga hela sommaren. Men det han sa räckte för att förstå. Att den dömda kvinnomisshandlaren Grinndal får vara med visar ju på fullständig brist på kvalité.
När man ser allsvenska AIK slå ut regerande mästarna tillika elitseriesegrarna i 4 raka, så...inser man att hockey är en sjuk sport. Och man är plötsligt ännu gladare för att man inte hamnade i kvalserien. Det här slår fan högre på skräll-skalan än om Växjö och Rögle petar ner Modo och SSK.
Montén Python: Ja det är för bekvämt. Det är för mycket mys i Timrå. Pudas hade aldrig tillåtit något liknade. Där ställer man krav på varandra. Galet imponerade dom är SAIK. År efter år.
Redigerad kommentar
Redigerad kommentar