GurraG: Det ända jag förstår är att hockey inte betyder så mycket egentligen...Man ska vara jävligt glad att man är hyffsat hel och ren och kan gå till sitt sura jobb imorn.
Idag tyckte jag det var tragiskt med Sidny's hjärnskakning som hotar ahns karrär att så ung behöva överväga att sluta, nu ser jag det annorlunda. Han lever och mår iaf hyffsat bra.
Rysningar av detta "På planet ska också fyra juniorspelare ha funnits." Tänk hur glada dom ska vara för att få chansen och så händer detta =(=(=(
JonteD: Även om det är försäsong och tidigt tycker jag man kan se redan nu att Genborg kommer att ta en ordinarieplats i SHL från start. Vi får avvakta fler matcher men han gör en mycket fin debutmatch. Roligt att se!