Blizzard: Haha ja för klacken hånar ju inte honom nåt va? Det är hockeyrelaterat å det är en jävla skillnad! Såna grejer kan vara roliga men personliga påhopp är idiotiskt
power81: " Det är hockeyrelaterat å det är en jävla skillnad! Såna grejer kan vara roliga men personliga påhopp är idiotiskt"
Tänker vara lika insöad som dig och tänker inte kalla "losers" för hockeyralaterat, matchen var också slut och det var på twitter, om det inte är personligt påhopp så tänker jag kalla de hets mot folkgrupp ist, seså, sänk någon nu då! vill smaka steeeeen.
Cobbel: De ska ha kritik också, vi lusade av dem nyligen i Domustrappan av precis den där anledningen. Slö bevakning under säsongen, de har liksom ett SHL-lag att bevaka vilket det sannerligen inte är många lokaltidningar som har. Det ... | Läs mer