Anonymous: billigt? Huset är ju skrämmande litet och känns Mer som radhus-style än villor. Typ mindre hus som är upplagda som vanliga radhus. Och vem vill bo där överhuvudtaget?
Anonymous: Nästan så att jag älskar nätet ibland. Där kan man läsa att Conferera köpte för 2,5 lade ut den till försäljning för 2,2 men fick bara 2,1, överlåtelsedatum var redan i november. Så det var ett tag sedan. Namn på köpare tänker jag inte skriva men det var privatpersoner och kvinnan har samma efternamn som en tidigare timråtränare.
Hockeydynamit97: Jag slänger in några wildcards. Jag som huvudtränare. Bragd Birger som analytiker. Småland som dryckesansvarig. Modano som fystränare. Jonte D som sponsoransvarig. Mikenomad som chaufför. Zäta 75 som pressansvarig. ... | Läs mer