KniveN: Ja jag läste ditt förra inlägg o det gjorde mig ytterst irriterad. Vilka är det som slår sig för bröstet som kommer med saklig kritik? Det är mycket känslor inblandade. Att du säger att en del slår sig för bröstet....fattar jag inte. Man har rätt att bli förbannad, ledsen, frustrerad, irriterad, galen o få uttrycka det på ett hockeyforum. Precis lika mycket som att uttrycka glädje, eufori o lycka.
Synd bara att du inte kan förstå det. Timrå IK kan inte beröra dig som det gör för många andra. Tråkigt.
Montén Python: det där har jag också tänkt på när man ser bilder i TVn. En del omklädningsrum för bortalaget ser ut att vara i något gammalt pannrum! Timrå måste ha ett utav dom bättre!
Vilka är det som slår sig för bröstet som kommer med saklig kritik? Det är mycket känslor inblandade. Att du säger att en del slår sig för bröstet....fattar jag inte.
Man har rätt att bli förbannad, ledsen, frustrerad, irriterad, galen o få uttrycka det på ett hockeyforum.
Precis lika mycket som att uttrycka glädje, eufori o lycka.
Synd bara att du inte kan förstå det.
Timrå IK kan inte beröra dig som det gör för många andra. Tråkigt.