Frella: och att Nubben, efter avgörandet mot LIF hemma kollar på murley i omklädningsrummet och säger att ikväll får ni gå på casino och ni slipper morgonträningen säger nog endel om vad Murley prioriterade innan dom gjorde det strängare och kicka dansbands perra och skit.
Blizzard: Jag misstänker att de testade lördagens lite klumpiga utomhus-outfit igår mot Ap-klubben. Det var nog därför Boyce inte hann med på Jockes fint bakom målet. Men imorgon är det vi som är mest förberedda!
Montén Python: Fattar inte diskussionen härinne och är eg ointresserad. Heffners kommer in och kidnappar trådar igen. Två yngre i Timrå IK får f.n. inte plats i A-laget, den ena lånas ut för att få känna på lite hetluft (är således ff ... | Läs mer