Kan förstå att det blir gnäll, Timrå IK gjorde ingen riktigt bra match Domarna var petiga, Linesmen höll pucken för länge och var mist sagt petiga, sen Att Hautamaa inte vinner en tekning gör inte saken sämre, då vinner man inga matcher, Nu var Hallin borta och det syntes väl, men det är bara att ta nya tag, hörde försten att Crippe och Simons var på Daladerbyt och att Putte Var en av de bättre i Mora. Sen tycker jag synd om Hempen det är inte lätt nu, men jag hoppas det blir en ljusning, så småningom, även då Hockeymässigt, J20 Vann idag, kanske finns det nåt stjärnskott där som kan bli aktuell för A-laget.
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer
Domarna var petiga, Linesmen höll pucken för länge och var mist sagt petiga, sen Att Hautamaa inte vinner en tekning gör inte saken sämre, då vinner man inga matcher, Nu var Hallin borta och det syntes väl, men det är bara att ta nya tag, hörde försten att
Crippe och Simons var på Daladerbyt och att Putte Var en av de bättre i Mora. Sen tycker jag synd om Hempen det är inte lätt nu, men jag hoppas det blir en ljusning, så småningom, även då Hockeymässigt, J20 Vann idag, kanske finns det nåt stjärnskott där som kan bli aktuell för A-laget.