DJ Hemp: Det känns naturligtvis sjukt tungt. Men inte så mycket på grund av Elitserieplatsen, utan mer för att vi är i en utförsbacke som man inte riktigt vet när den slutar. Hockeyunderhållningen och mina känslor för klubben är jag dock inte orolig över. Vi hade ärligt talat inte så mycket mer att ge i Elitserien den här sessionen. Så nu bryter vi ihop och börjar om.
Vi tycker om dig jättemycket, men ibland går topplocket och det skrivs massa tok. Oftast menar vi det kanske inte, men ibland har vi kanske också lite rätt.
DJ Hemp: Det känns naturligtvis sjukt tungt. Men inte så mycket på grund av Elitserieplatsen, utan mer för att vi är i en utförsbacke som man inte riktigt vet när den slutar.
Hockeyunderhållningen och mina känslor för klubben är jag dock inte orolig över.
Vi hade ärligt talat inte så mycket mer att ge i Elitserien den här sessionen.
Så nu bryter vi ihop och börjar om.