kulltorp: jag försökte med att " stada av" Moverare men det fick man inte, Hubbernorlen gick i taket för en grannkatt!! Dessutom en som genom tiderna pissar på altaner likt en övergiven katt.(Moverare)
kraft: Det enda jag gick i taket över var att jag tycker det är så sjukt barnsligt av en 50-åring att retas och förminska på det där sättet. Kan han diskutera konstruktivt så har jag ingenting emot att han är här. Men den typen av retorik har jag hittils inte sett prov på från honom.
Montén Python: Hoppas verkligen TS. har lite nya ide'er vad gäller uppspel, hålla i och inte "dumpa puck" i tid o otid. Rörligare PP och inte att han har förutfattade meningar om vilka som skal vara på isen vid PP. Inte vara rädd att ... | Läs mer
Dessutom en som genom tiderna pissar på altaner likt en övergiven katt.(Moverare)