kulltorp: jag försökte med att " stada av" Moverare men det fick man inte, Hubbernorlen gick i taket för en grannkatt!! Dessutom en som genom tiderna pissar på altaner likt en övergiven katt.(Moverare)
kraft: Det enda jag gick i taket över var att jag tycker det är så sjukt barnsligt av en 50-åring att retas och förminska på det där sättet. Kan han diskutera konstruktivt så har jag ingenting emot att han är här. Men den typen av retorik har jag hittils inte sett prov på från honom.
Kollar man runt gör vi en bra silly - hittills. Som exempel plockar Färjestad in en slovak som knappt var topp 50 i inhemska poängligan, Djurgården sägs värva hem Hank the Tank occh Växjö ersätter McLaughlin med Mäntykivi. Vidare har ... | Läs mer
Dessutom en som genom tiderna pissar på altaner likt en övergiven katt.(Moverare)