Känns som att Nubben snart har gjort sitt i TIK va? Det är dax också, vi måste se framåt och nubbens defensiva recyklingvärvningar dom senaste.åren har man ju blivit gråhårig av,
Berglund: visst har han gjort det riktigt bra förut men typ kika på stillman i HV, tappar man stommen är man inte världsbäst som SC längre. Då kommer proven. Och inte hade någon gjort det sämre än Nubben förra året..åka ur som åka ur liksom.
Och hans kärlek till centrar är ju helt sinnessjuk. Kom inte med pengasnack nu, man hade tex kunnat skita i hunden (den med dryga namnet)
FH - avdammad: Förstår inte heller mångas oro här inne, såg er mot oss då var ni grymma och Samme vet vad han gör Detta var en av de säkrast matcherna i mina ögon på oddset, tillsammans med Djurgården mot knäcketofsarna
Ha en go kväll och lita på Samme, det är ingen finsk poser ni har i båset nu