DJ Hemp: Den som dessutom borde "få foten" är väl den som anställt såna dåliga ledare. Snacka om felrekrytering! Han är väl den som har huvudansvaret!?
LennartA: Det mest komiska är hur de skriver i modoboken om att de behöver en ny rutinerad målvakt. Jag kan säga att Reiderborn har räddat dom skapligt i matcherna jag sett. Sen att de har haft värre hönsgårdsförsvar än vi hade när Perraz fågelholk var här som tränare, det verkar modoliderna inte inse. Inte ens Henke Lundqist hade kunnat räddat dom i dagsläget.
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer