Knylan: Mattsson borde köpa koffeintabletter (om det nu är tillåtet). En bra målvakt, men han verkar tyvärr lida av Backlundsyndromet där han står och somnar till titt som tätt.
När man pratar Mattsson före och efter juluppehållet så ska man komma ihåg att han är ny i rollen som allsvensk förstemålvakt. Alltid varit lovande men hittills bara som backup. I början av säsongen tror jag det fanns större behov att varva med Ohre och i slutet var han mer in the groove. Tror han kommer starta näsa säsong bättre än den här.
Hej, jag är 12 år och bor i Stockholm och jag vill verkligen gå på matchen mot Djurgården i början av December. Min brorsa fick bara en biljett till borta stå, och jag skulle gärna ville gå med honom. Har någon en borta stå biljett ... | Läs mer