ALLT är som vanligt på hovet. Studsar emot, pissdomare, psyket hos spelarna sviker och vi har inte en jävla chans i världen. Vi förminskar oss själva och det är fan i mig patetiskt, en serieledare måste tro på att de är bättre än laget de möter.
Parks lär ju undra vart fan i helvete han har hamnat. Pinsamt.
Heisenberg: Känns som ett MÅSTE att vinna serien nu för med tanke på att vi inte vunnit på Hovet under det senaste decenniet är vi i starkt behov av hemmafördel för att ta oss vidare
Larsson säger i intervjun att "vi var förberedda på att AIK skulle komma ut hårt" vi ska fan inte fokusera på vad de gör, AIK ska förbereda sig på att VI ska komma ut hårt. Vänd den där jävla losermentaliteten. Vi är serieledare för fan, agera efter det också.
Montén Python: Fattar inte diskussionen härinne och är eg ointresserad. Heffners kommer in och kidnappar trådar igen. Två yngre i Timrå IK får f.n. inte plats i A-laget, den ena lånas ut för att få känna på lite hetluft (är således ff ... | Läs mer
Parks lär ju undra vart fan i helvete han har hamnat. Pinsamt.