DJ Hemp: Tror inte heller vi har dåliga nerver. Men vi är knappast lika vana att spela matcher som dessa om man jämför med exempelvis Leksand. Därför blir det spännande att se hur vi hanterar det. Hoppas bara vi inte viker ned oss när det gäller som mest. Men som sagt, mot \"topplag\" har vi spelat väldigt bra, och jag hoppas det sitter i bakhuvudet hos spelarna.
Djingiskahn: Men herregud vilket svammel. Nubben och Torines tappade sugen för att det var negativa kommentare här inne? Är du full? Torines var dessutom högt uppskattad. Du hittar ju bara på en massa.
Att klaga är lika med nättroll? Även om det är konstruktiv kritik?
Vi går till final. Den missar vi inte. Sedan har jag svårt att tro att hela laget skulle ha dåliga nerver så det bör det inte hänga på i alla fall.