Jimmy: Har för mej att den kallades "Sundsvall Park Arena" i en tidig annons för Robert Wellsjippot. Sen var det tyst, jävligt tyst. I sann demokratisk anda återvann fotfolket initiativet. Fast visst hade det sett snyggt ut om inte skrivbordsnissarna hade försökt döpa om IP, lite stolthet inför traditioner är allt som krävs.
Nacka TIKare: Jag tänker att Erixon säger det han måste säga för att försvara att han stannar kontraktstiden ut. Han vet nog själv att det är osannolikt att han kommer spela nåt. Man kan absolut förstå honom men att säga "Jag kommer ... | Läs mer
I sann demokratisk anda återvann fotfolket initiativet. Fast visst hade det sett snyggt ut om inte skrivbordsnissarna hade försökt döpa om IP, lite stolthet inför traditioner är allt som krävs.