Blir bra med kosing för Timrå.. "Skellefteås supportklubb North Power arrangerar en resa som de beskriver som "årets viktigaste" på sin hemsida och supportklubben har bland annat köpt 150 sittplatsbiljetter för att visa sitt missnöjde med utformningen av Timrå IK:s omskrivna bortasektion".
luffaren: Japp. Resten av familjen stod där och tjoade, förutom hans mamma som satt i soffan och vinkade lite lamt med sin Lakers-halsduk.
Normalt brukar dom köra en soff-visning per period. Nu körde fegisarna bara en enda gång. Den produktionsansvarige förstod väl att alla Lakers-fans skulle bli avundsjuka på den vackra rödvita tröjan i soffan.
Vad ni nu väljer att identifiera er som. Det osar av besvikelse här inne, för att vi inte lyckades ta en enda poäng på våra 7 sista matcher. Ni blir arg & skäller på varandra och har er, vi pekar på enskilda ... | Läs mer