Olli Nomadinen : Vad har han gjort som inte andra gjort i arenan , du kanske har mer bilder ? Mycket lågt gjort av dig . Killar passa er . Sedan vad gjorde han ? Jag såg inget och var på sittplats inte långt ifrån ..
{8839}: "Vad har han gjort som inte andra gjort i arenan"
Ja, tydligen varit klackledare och beter sig illa? det har jag svårt att se att dom flesta andra har gjort.
Sen har ju inte Mikenomad påstått att Klackledaren gjort sig skyldig till ett grovt brott direkt, tagga ner nu, eller så anmäler du bara han för förtal om du tycker så synd om klackledaren.
{8839}: Du är ett troll va? Du måste vara det. Vad han gjort? Herregud, han är klackledare inför bl.a hundratals hormonstinna kids, många av dem lindrigt nyktra. Och han var fullare än de flesta och hetsade massan. Det är liksom själva poängen
Vi tycker om dig jättemycket, men ibland går topplocket och det skrivs massa tok. Oftast menar vi det kanske inte, men ibland har vi kanske också lite rätt.
Mycket lågt gjort av dig .
Killar passa er .
Sedan vad gjorde han ? Jag såg inget och var på sittplats inte långt ifrån ..