Rytter: Jag har (nästan) aldrig klagat på zebrorna men den där bortdömningen kommer att gå till hockey historien man måste ju vara i princip helt blind elr hålla på löven elr va bra betald av dom ww blir ju inträngd i ytan framför cannata o lägg till att pucken tar på en löven klubba o in i mål!! En ren katastrof av zebrorna!!!😈😈😈
Snälla lägg ner dä jävla babblet nu... Gå vidare för fan... Vi väg för LÄTT!! Mora o Löven... Nä dä ä Pissnödigt helt enkelt... Vi få var gla om vi blir Topp 5 i år.. Dä rinn lätt ikväll!! Lönnå å Timrå Hokky i vått å torrt ALLTID!!
Sanyet: jaa helt sjukt att en sån som A.Pettersson kan gå före Dahlén exempelvis!!?? Silfverberg vad gör han ens där nuförtiden!? En sjukt duktig hockeyspelare absolut men han ska inte vara med i VM nu. Har iofs inte sett en sekund av ... | Läs mer
Håller med dig.
Blir lite patetiskt nu när man fått se bilderna, vaför väljer man dessa för sitt försvar när det blir än tydligare att det borde godkännas.
FW är ju på väg ur när löven försvare backar in i honom och trycker in honom (interference?). Det är anledningen att han hamnar där.