Timråit H-sand: Mitt minne av Challe var att resultaten var bra, men att hockeyn blev betydligt tråkigare än under Lill-Kentas tid. Jag har för mig att det var den gängse uppfattningen?
hubbenorlen: Så kan man väl säga att det var . Under Lill-Kentas tid var det väldig fart o fläkt. Har aldrig sett sån fart i spelet o skridskoåkning som under Lill-Kenta's tid. Och kommer ihåg hur starka vi var i slutet av matcherna. Var ofta vi hämtade in o vände i sista perioden! Var roligt att se! Och speciellt det år när Zäta hade lämnat o så gott som alla tippade oss sist o det slutade med att vi knappt föll mot Frölunda i semin! Var tider det!💪👊🏒😁
Smörgåsen : Absolut, håller med! Men vi ska också veta att vi ökat både i antal och engagemang sista åren. Det går åt rätt håll, definitivt! Vi var kassa, är typ bra nu och ska bli bäst, så småningom. ;)