TIK-Lund: Med det innehållet är du ursäktad varje gång! Snygg sammanfattning av läget. Man har saknat legendbroder Nomaden sedan han kastade in TIK-Handduken. Humorn, distansen och rutinen att tänka en extra gång innan man kladdar ner sina tankar, känslor om laget i sitt hjärta.
Jag läser nya HS-förmågors försök till Satans verser på vårt forum. Många gånger tänker man hur hamnade du här? Snubbar, har ni stått på en is med en klubba 2 skridskor och skydd därtill. Har ni fattar hur snabbt det går nere på isen i modern hockey? Har just du skills som gör att du kan dissa en spelares utveckling och på vilja grunder? Vad vill man uppnå förutom att tangentbords-kräkas?
Så därför, TIK-Lund fortsätt ditt balanserade tyckande. Hoppas att några kan ta lärdom av dina rader.
Nacka TIKare: Jag tänker att Erixon säger det han måste säga för att försvara att han stannar kontraktstiden ut. Han vet nog själv att det är osannolikt att han kommer spela nåt. Man kan absolut förstå honom men att säga "Jag kommer ... | Läs mer
Snygg sammanfattning av läget.
Man har saknat legendbroder Nomaden sedan han kastade in TIK-Handduken.
Humorn, distansen och rutinen att tänka en extra gång innan man kladdar ner sina tankar, känslor om laget i sitt hjärta.
Jag läser nya HS-förmågors försök till Satans verser på vårt forum.
Många gånger tänker man hur hamnade du här?
Snubbar, har ni stått på en is med en klubba 2 skridskor och skydd därtill.
Har ni fattar hur snabbt det går nere på isen i modern hockey?
Har just du skills som gör att du kan dissa en spelares utveckling och på vilja grunder?
Vad vill man uppnå förutom att tangentbords-kräkas?
Så därför, TIK-Lund fortsätt ditt balanserade tyckande.
Hoppas att några kan ta lärdom av dina rader.
Stort tack!