Knylan: Det tror jag också, NHK har nog burit den här föreningen på sina axlar ett tag.
Jag skulle kunna acceptera om ordinarie ställ liknade retrotröjorna från förra matchen, mer integrerad reklam och blått stänk i armlinjen och som kantlinje på ”TIMRÅ”. Tallarna finns trots allt med någonstans på tröjan varje år sen typ 2013, antingen på axlarna eller ärmarna.
Man kanske ska skicka en motion att blått i tröjorna och medelpadsskölden ska vara närvarande oavsett design..
Vi är en ekonomisk lilleputt i SHL med 10-15 gånger mindre i eget kapital jmfrt med lagen topp 3-4. Sist i ligan, några hundra tusen efter Malmö på 13:e. Leksand som är i ekonomisk kris och backade 20 millar förra säsongen har ca 4 ... | Läs mer
Jag skulle kunna acceptera om ordinarie ställ liknade retrotröjorna från förra matchen, mer integrerad reklam och blått stänk i armlinjen och som kantlinje på ”TIMRÅ”.
Tallarna finns trots allt med någonstans på tröjan varje år sen typ 2013, antingen på axlarna eller ärmarna.
Man kanske ska skicka en motion att blått i tröjorna och medelpadsskölden ska vara närvarande oavsett design..