Röda Tallen: Nej alltså jag kan tycka att det är lite väl hysteri då de flesta "bara" får symptomen som en värre förkylning. Dock hade jag väl värdesatt mina barn mer än 50000 kr då det är lite oklart på vem som blir ordentligt drabbad och inte. Beställ resor med ombokningsskydd också kanske när det gäller sådana summor?
Sputnik: Jag misstänker att de flesta barn inte är så pigga på att spela rysk roulette med sina mor/farföräldrars liv över en skidresa. De bortskämda föräldrarna ser kanske mer fram mot arvet..
Tom Topp: Jag tänker inte såga någon jämns fotknölarna, innan vederbörande verkligen fått chansen att visa upp sig, vad denne går för. Medlemmarna i vårt sportråd besitter så ofantligt mycket mer kunskap inom ämnet ishockey än vad jag ... | Läs mer