Icingpucken: Det har kanske nämnts här redan men undrar om inte Timrås största fan, kvinnliga krönikören på ST, taggar ner lite om ni vinner nästa match. Att skriva att det räcker med att spela på 50% och ändå vinna är att jinxa big time.
Rip Kirby: Varför anses du att det är en minimal chans att behålla alla 3? Eriksson tar inte en plats i Florida (uppenbarligen) och Freij väger nog alldeles för lätt för något NHL-spel. Genborg borde vara den enda som är aktuell för ... | Läs mer
Det har kanske nämnts här redan men undrar om inte Timrås största fan, kvinnliga krönikören på ST, taggar ner lite om ni vinner nästa match. Att skriva att det räcker med att spela på 50% och ändå vinna är att jinxa big time.