Jag är givetvis helt inställd och förberedd på att Björklöven kraschar festen. Har redan legat på divanen hos min psykolog i dag. Tre extra timmar bokade. Jour. Säger som min kloka granne från Örebro. De går aaaaaaaaaaaldriiiiiiiiiiiiig. Vem orkar chansa? Timrå IK. Giv oss frid.
Smokey: Du! Tänk på stackars lilla farbrorn som lider av PTSD jag är adrenalin stinn o de finns ingen hjärnsskrynklare som kan hjälpa mig förutom att TIMRÅS STOLTA FUROR VINNER!!!!!!!
Smokey: jag snodde 5 st Sobril av kärringen imorse som jag knaprat på. Mår som en Kung, väldig lugn och självsäker och med väldigt gott självförtroende inför kvällen. Sobril is da shit alltså.
Jåkkinen: Jag må vara bitter, men har ytterst svårt att förstå att man väljer att vara gubbsur istället för att åka och hylla vår största klubbikon genom tiderna.
Vem vet, Boyce kanske också gjort sin sista match!
Har redan legat på divanen hos min psykolog i dag. Tre extra timmar bokade. Jour. Säger som min kloka granne från Örebro. De går aaaaaaaaaaaldriiiiiiiiiiiiig.
Vem orkar chansa? Timrå IK. Giv oss frid.