Jag vet inte hur ni tänker eller riktigt hur Nubben tänker men jag ger mig fan på och om det var jag, jag skulle aldrig gå ut i media innan man beslutar att göra något. När saken är klar går man ut och säger något med hänsyn till andra människor.
Sedan är ju faktiskt frågan också, vill någon duglig spela i eller vara tränare i Timrå, jag vet inte men hoppas att något är på g. Tränare tror jag är enklast att ändra på men får man någon duglig som brinner för Timrå, fan vet.
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer