She: Största risken med Timråögon sett är väl att de beslutar om en förkortad säsong. Men ska man tro SHLs ansvariga så är det långt bort. Tar man bort en 10-20 matcher från slutet kan man väl ta bort lika många från inledningen av säsongen, kanske vi kan stiga nån placering :D
ionloo: hahaha... helt rätt kortas säsongen med 10 matcher i slutet av serien så måste alla resultat från de 10 första omgångarna strykas. Så jävla värdelöst som vi inledde måste ju hela laget ha varit svårt sjuka i långtidscovid (ber om ursäkt till riktiga Covidpatienter för det skämtet).
Red Bulls: Naturligtvis ett av de bästa alternativen vi kunde tänka oss, åtminstone såhär på förhand. Klubben behöver lugn och ro, trygghet och erfarenhet och här får vi in det samt en enorm vinnarkultur. Fy fan vad bra!