sargad: Ja det är ju en balansgång helt klart, nu har väl DIF en del skador på vägen med.
En center och målvakt in så är jag ändå ganska lugn inför avslutningen för Timrås del. Backsidan är jag ändå nöjd med och med en Didde som bara växer så känns det som vi har bra mix av spelförande och defensiva backar.
Sputnik: Någon som vet om det finns ett regelverk kring vilken trupp man ska spela i de uppskjutna matcherna? Jag tänker om det görs någon värvning nu i dagarna, om den spelaren får spela de matcher där han enligt original datumet i spelschemat de facato inte fanns med i truppen.
Red Bulls: Naturligtvis ett av de bästa alternativen vi kunde tänka oss, åtminstone såhär på förhand. Klubben behöver lugn och ro, trygghet och erfarenhet och här får vi in det samt en enorm vinnarkultur. Fy fan vad bra!
En center och målvakt in så är jag ändå ganska lugn inför avslutningen för Timrås del.
Backsidan är jag ändå nöjd med och med en Didde som bara växer så känns det som vi har bra mix av spelförande och defensiva backar.